Klubi Mundjes Hidrotermi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga KM Hidroterm)
Jump to navigation Jump to search

Përbërja e klubit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Udhëheqësja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Drejtor i klubit : Blreim Kuqi
Trajner : Sylejman Shala
Ndimës trajner : Selim Shala

Sponzor : Hidroizolimi SHALA

Mundësit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Egzon Shala
  • Alban Sopa
  • Bajram Shala
  • Behar Ramshaj
  • Besar Shala
  • Edon Shala
  • Sahit Prizreni
  • Feim Gashi
  • Pajtim Shala
  • Skender Kokollari

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]Atletik Basketboll Boks Hendboll Futboll Karate Pingpong Shah
Volejboll Mundje Peshëngritje Alpinizëm Çiklizem Not Xhudo Flag of Kosovo.svg
Wrestling pictogram.svg
Wrestling pictogram.svg

KM PRISHTINA - Prishtinë ·  KM ERA - Prishtinë ·  KM Hidroterm - Suharek ·  KM Ben-Af - Prizren ·  KM Kosova e Vushtrris - Vushtrri ·  KM Sharri - Hani i Elezit ·  KM Unio Commerce - Hani i Elezit ·  KM Kastrioti - Ferizaj ·