Komsia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komsi)
Jump to navigation Jump to search
Flag of Albania.svg Komsia
Noimage.png
Emri: Komsia
Qarku: Qarku i Beratit
Rethi: Rrethi i Matit
Komuna: Komuna Komsi
Kryeplak: -
Popullsia: -
Kodi telefonik: -
Lartësia mbidetare: -
Gjerësia gjeografike: -
Gjatësia gjeografike: -
Web-faqe: s'ka

Komsia është një fshat në Shqipëri...

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ekonomia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]