Jump to content

Kremi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Krem)

Kremi është masë e lëngët me strukturë të trashë të cilës mund t'i jepen forma të caktuara dhe të cilat pas një kohe humbin.