Skeda:07-05ROQUETTE.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

07-05ROQUETTE.jpg((përmasa 704 × 528 px, madhësia skedës: 100 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Français : Village de La Roquette sur Var
Data
Burimi E bërë vet
Autori RAYNAUD.G

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme17 tetor 2008 15:48Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 tetor 2008 15:48704 × 528 (100 KB)RAYNAUD.G~commonswiki{{Information |Description= |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }}
17 tetor 2008 15:31Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 tetor 2008 15:311.408 × 1.056 (215 KB)RAYNAUD.G~commonswiki{{Information |Description={{fr|1=Village de La Roquette sur Var}} |Source=travail personnel (own work) |Author=RAYNAUD.G |Date=2007 |Permission= |other_versions= }} <!--{{ImageUpload|full}}-->

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata