Skeda:2006-12-03 Ring of love Edit.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

2006-12-03_Ring_of_love_Edit.jpg((përmasa 228 × 228 px, madhësia skedës: 63 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: The photographer's wedding ring and its heart-shaped shadow in a dictionary.
Data (UTC)
Burimi
Autori


Applications-graphics.svg
This is a retouched picture, which means that it has been digitally altered from its original version. Modifications: Unknown. The original can be viewed here: 2006-01-21 Ring of love.jpg. Modifications made by AssPain.

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons
atributim ndarë njësoj
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.
Kjo etiketë licencimi u shtua te kjo skedë si pjesë e përditësimit të lincecimit. GDFL.
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Regjistri origjinal i ngarkimeve

This image is a derivative work of the following images:

 • File:2006-01-21_Ring_of_love.jpg licensed with Cc-by-sa-3.0-migrated, GFDL
  • 2007-02-02T07:18:59Z Roger McLassus 1952x1120 (1356963 Bytes) Reverted to earlier revision
  • 2007-01-28T16:15:58Z Afrank99 1952x1120 (1626161 Bytes) Colors corrected. I'm not sure if the heavy orange color cast was intended (don't think so), so feel free to revert the image if you don't like the neutral colors.
  • 2006-01-21T16:58:16Z Roger McLassus 1952x1120 (1356963 Bytes) The photographer's wedding ring and its heart-shaped shadow in a dictionary. Photo taken (on 21 Jan 2006) and uploaded by Roger McLassus.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme3 dhjetor 2006 01:15Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 dhjetor 2006 01:15228 × 228 (63 KB)Cuts~commonswikiUploaded by User:Cuts Modified by User:AssPain Taken from user User:Roger McLassus

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata