Skeda:2012 Volkswagen Passat -- NHTSA 2.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 2.460 × 1.736 px, madhësia skedës: 2,76 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

2012 Volkswagen Passat photographed in USA.

Data
Burimi safercar.gov
Autori U.S. National Highway Traffic Safety Administration
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

PD-USGov

Licencimi:

Public domain This image is a work of a United States Department of Transportation employee, taken or made as part of that person's official duties. As a work of the U.S. federal government, the image is in the public domain. Seal of the United States Department of Transportation.svg

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme15 janar 2012 00:56Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 janar 2012 00:562.460 × 1.736 (2,76 MB)IFCAR== {{int:filedesc}} == {{Information |Description=2012 Volkswagen Passat photographed in USA. Category:Volkswagen Passat |Date=2011-09-22 |Source=[http://www-nrd.nhtsa.dot.gov/database/aspx/vehdb/testtabledetails.aspx?LJC=7479&existphoto=Y&p_tstno=747

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata