Skeda:3.5 stars.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 535 × 110 pixel, madhësia e skedës: 4 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

5.0 stars used for ratings on en.wikipedia

Data
Burimi Self created (previously on en.wikipedia)
Autori User:Estoy Aquí
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

Do whatever you want as long as it meets licence conditions

Licencimi:

w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 2.5 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

Browser issues

If using this image against a non-white background; be aware that Internet Explorer 6 does not properly handle the transparent background.


3.5 stars.svg

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme30 shtator 2006 18:16Thumbnail për versionin duke filluar nga 30 shtator 2006 18:16535 × 110 (4 KB)Estoy Aquí{{Information |Description=3.5/5 stars used for ratings on en.wikipedia |Source=Self created (previously on en.wikipedia) |Date=22/08/2006 |Author=User:RedHotHeat |Permission=Do whatever you want as long as it meets licence conditions }}

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.