Skeda:Aarauer Giebel.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.280 × 960 px, madhësia skedës: 315 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

Typischer Aarauer Giebel Aufgenommen am 22.4.2005 von Alexander Umbricht

Data  (according to Exif data)
Burimi No machine-readable source provided. Own work assumed (based on copyright claims).
Autori No machine-readable author provided. Umbricht assumed (based on copyright claims).

Licencimi:

Umbricht, krijuesi i kësaj pune, e publikon këtu në bazë të licensës në vijim:
Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme4 korrik 2005 20:20Thumbnail për versionin duke filluar nga 4 korrik 2005 20:201.280 × 960 (315 KB)Umbricht'''Typischer Aarauer Giebel''' Aufgenommen am 22.4.2005 von Alexander Umbricht {{GFDL}}

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata