Skeda:Brad-Pitt's-horse-in-Canakkale.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dokument origjinal((përmasa 1.208 × 904 px, madhësia skedës: 386 KB, lloji MIME: image/jpeg))
Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje[redakto]

Përshkrimi
English: The maquette horse from the 2004 film Troy - a present to Chanakkale from Brad Pitt
Български: Бутафорният кон от филма "Троя" - подарък на Чанаккале от Брад Пит
Data
Burimi E bërë vet
Autori Edal Anton Lefterov

Licencimi:[redakto]

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme3 prill 2014 10:16Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 prill 2014 10:161.208 × 904 (386 KB)AirairCorrected and raised
1 tetor 2010 20:51Thumbnail për versionin duke filluar nga 1 tetor 2010 20:511.280 × 960 (444 KB)Edal{{Information |Description={{en|1=The maquette horse from the 2004 film Troy - a present to Chanakkale from Brad Pitt}} {{bg|1=Бутафорният кон от филма "Троя" - подарък на Чанаккале от Брад Пит}} |Source

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata