Skeda:Cadel Evens (cropped).JPG

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Cadel_Evens_(cropped).JPG((përmasa 422 × 427 px, madhësia skedës: 165 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
English: Cadel Evens during the presentation of the BMC Cycling team 2011 in Denia, Spain.
Nederlands: Cadel Evens tijdens de presentatie van BMC Cycling team 2011 in Denia, Spain.
Data (UTC)
Burimi
Autori


Applications-graphics.svg
This is a retouched picture, which means that it has been digitally altered from its original version. Modifications: cropped from original. The original can be viewed here: Cadel Evens.JPG.

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Regjistri origjinal i ngarkimeve

This image is a derivative work of the following images:

  • File:Cadel_Evens.JPG licensed with Cc-by-sa-3.0
    • 2011-02-12T07:31:37Z IPAFoto.nl 4272x2848 (3377040 Bytes) {{Information |Description ={{en|1=Cadel Evens during the presentation of the BMC Cycling team 2011 in Denia, Spain.}} {{nl|1=Cadel Evens tijdens de presentatie van BMC Cycling team 2011 in Denia, Spain.}} |Source

Uploaded with derivativeFX

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme24 korrik 2011 11:45Thumbnail për versionin duke filluar nga 24 korrik 2011 11:45422 × 427 (165 KB)Césarbrightened
17 mars 2011 04:11Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 mars 2011 04:11422 × 427 (58 KB)Green-eyed girl{{Information |Description={{en|1=Cadel Evens during the presentation of the BMC Cycling team 2011 in Denia, Spain.}} {{nl|1=Cadel Evens tijdens de presentatie van BMC Cycling team 2011 in Denia, Spain.}} |Source=*File:Cadel_Evens.JPG |Date=2011-03-

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: