Skeda:Coat of Arms of Denia.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 432 × 608 pixel, madhësia e skedës: 806 KB)
Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje[redakto]

Përshkrimi
English: Coat of arms of Denia, Valencian Community (Spain)
Español: Escudo de Denia, Comunidad Valenciana (España)
Data
Burimi
  • DOGV núm. 4.117 de 30 de octubre de 2001.
Autori Heralder
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

E bërë vet

Versione tjera

File:Escudo de Dénia.svg, File:Escut de Dénia.svg, File:Escudo de Denia.png

Licencimi:[redakto]

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International license.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme9 shtator 2014 02:46Thumbnail për versionin duke filluar nga 9 shtator 2014 02:46432 × 608 (806 KB)HeralderUser created page with UploadWizard

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata