Skeda:Ekmeleddin Ihsanoglu retouched.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ekmeleddin_Ihsanoglu_retouched.jpg((përmasa 222 × 276 px, madhësia skedës: 43 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Retouched version of File:Dmitry Medvedev 27 March 2009-1.jpg, which has the following description: (Changes see below)

Përmbledhje

Përshkrimi
English: GORKI, MOSCOW REGION. With Secretary General of the Organisation of the Islamic Conference Ekmeleddin Ihsanoglu.
Русский: МОСКОВСКАЯ ОБЛАСТЬ, ГОРКИ. С генеральным секретарём Организации Исламская конференция Экмеледдином Ихсаноглу.
Data
Burimi http://www.kremlin.ru/sdocs/news.shtml?day=27&month=03&year=2009
Autori Presidential Press and Information Office
Standard of the President of the Russian Federation.svg
This file comes from the website of the President of the Russian Federation and is licensed under the Creative Commons Attribution 4.0 License. In short: you are free to distribute and modify the file as long as you attribute www.kremlin.ru. Note: Works published on site before April 8, 2014 are also licensed under Creative Commons Attribution 3.0 License.
The permission letter from the Press Secretary for the President of the Russian Federation is available here.
w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 3.0 Unported.
Atributim: Kremlin.ru
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

w:sq:Creative Commons
atributim
This file is licensed under the Creative Commons Attribution 4.0 International license.
Atributim: Kremlin.ru
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)Bilderwerkstatt icon.svg Fotowerkstatt
Original: Dmitry Medvedev 27 March 2009-1.jpg Editor: AM (talk)
Changes: Cropped, calmed background, levels adjusted, +contrast, slightly blown up

This picture was reworked by the Fotowerkstatt. You can propose images to improve as well.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme11 maj 2011 18:08Thumbnail për versionin duke filluar nga 11 maj 2011 18:08222 × 276 (43 KB)AlMare<div style="background-color:transparent; border:1px grey solid; margin:0 10 0px 25px; padding:0 10px 0 5px;">'''Retouched version''' of File:Dmitry Medvedev 27 March 2009-1.jpg, which has the following description: <small>(Changes see below)</small>

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: