Skeda:Erechtheion - frise.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 2.892 × 2.103 px, madhësia skedës: 3,93 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Frieze of the Erechtheum, Acropolis of Athens, Greece.
Français : Frise de l'Érechtéion, Acropole d'Athènes, Grèce.
Data
Burimi E bërë vet
Autori
Atributim
(required by the license)
© Guillaume Piolle / CC BY 3.0
© Guillaume Piolle
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.
Camera location37° 58′ 20″ N, 23° 43′ 35,91″ E  Heading=225° Kartographer map based on OpenStreetMap.View this and other nearby images on: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme3 shtator 2008 20:39Thumbnail për versionin duke filluar nga 3 shtator 2008 20:392.892 × 2.103 (3,93 MB)Eusebius{{Information |Description={{en|1=Frieze of the Erechtheum, Acropolis of Athens, Greece.}} {{fr|1=Frise de l'Érechtéion, Acropole d'Athènes, Grèce.}} |Source=travail personnel (own work) |Author=Eusebius |Date=2008-07-20 |Permission=

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata