Skeda:Erkencho del norte.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.046 × 712 px, madhësia skedës: 199 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Español: Erkencho, instumento musical del Noroeste Argentino
English: Erkencho, musical instrument of the Argentine Northwest
Data
Burimi https://www.flickr.com/photos/122432874@N04/13650665703/in/photostream/
Autori pablorey7482

Licencimi:

Checked copyright icon.svg This image was originally posted to Flickr by pablorey7482 at https://www.flickr.com/photos/122432874@N04/13650665703. It was reviewed on by FlickreviewR and was confirmed to be licensed under the terms of the cc-by-2.0.

w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 2.0 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

[[Category:Jujuy

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme5 prill 2014 22:33Thumbnail për versionin duke filluar nga 5 prill 2014 22:331.046 × 712 (199 KB)ActramolUser created page with UploadWizard

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata