Skeda:JosifBageri2.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

JosifBageri2.jpg((përmasa 197 × 204 px, madhësia skedës: 23 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Portrait of Josif Bageri (1870 - 1915)
Data
Burimi http://www.gazetakritika.net/Forumi/Doreshkrim.php/?itemid=1555
Autori Unknown

Licencimi:

Public domain

This work is in the public domain in its country of origin and other countries and areas where the copyright term is the author's life plus 70 years or less.


This work is in the public domain in the United States because it was published (or registered with the U.S. Copyright Office) before January 1, 1924.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme14 gusht 2017 13:06Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 gusht 2017 13:06197 × 204 (23 KB)PunëtoriaUser created page with UploadWizard

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Metadata