Skeda:Karte Gemeinde Evilard 2010.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 1.476 × 1.098 px, madhësia skedës: 414 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Municipality Evilard
Deutsch: Gemeinde Evilard
Data
Burimi E bërë vet
Autori Tschubby

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported, 2.5 Generic, 2.0 Generic dhe 1.0 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme12 gusht 2011 20:52Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 gusht 2011 20:521.476 × 1.098 (414 KB)Tschubby{{Information |Description= |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }}
15 gusht 2010 15:22Thumbnail për versionin duke filluar nga 15 gusht 2010 15:221.771 × 1.317 (522 KB)Tschubby{{Information |Description= |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }}
19 janar 2010 22:04Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 janar 2010 22:041.771 × 1.317 (522 KB)Tschubby{{Information |Description= |Source= |Date= |Author= |Permission= |other_versions= }}
26 dhjetor 2009 21:12Thumbnail për versionin duke filluar nga 26 dhjetor 2009 21:121.771 × 1.318 (521 KB)Tschubby== {{int:filedesc}} == {{Information |Description={{en|1=Municipality Evilard}} {{de|1=Gemeinde Evilard}} |Source=Eigenes Werk (own work) |Author=Tschubby |Date=2009-12-26 |Permission= |other_versions= }} <!--{{ImageUpload|full}}--> [[C

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë: