Skeda:Kosovo relief location map.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 1.015 × 1.150 pixel, madhësia e skedës: 2,41 MB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Deutsch: Positionskarte des Kosovo

Quadratische Plattkarte, N-S-Streckung 140 %. Geographische Begrenzung der Karte:

 • N: 43.4° N
 • S: 41.7° N
 • W: 19.8° O
 • O: 21.9° O
English: Location map of Kosovo

Equirectangular projection, N/S stretching 140 %. Geographic limits of the map:

 • N: 43.4° N
 • S: 41.7° N
 • W: 19.8° E
 • E: 21.9° E
Data
Burimi Own work using:
 • United States National Imagery and Mapping Agency data
 • SRTM30 v.2 data
Autori NordNordWest
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Flag of the United Kingdom.svg

I have published this file as author NordNordWest under the "CC-BY-SA-3.0-DE" in Wikipedia. This means that free, commercial usage outside of Wikipedia is permitted under the following licence terms:

Please send me a specimen copy or the URL of the website where the file is used.

Please write an email to nnwest[at]web.de if you

 • need my postal address for sending a specimen copy
 • have further questions about the terms of the licence

PS: In case of refusal of the above terms the author reserves the right to take legal action.

No Facebook.svg

This file has been released under a license which is incompatible with Facebook's licensing terms. It is not permitted to upload this file to Facebook.

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Gjermania.
Flag of Germany.svg
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Versione tjera
Kartenwerkstatt
This map has been made or improved in the German Kartenwerkstatt (Map Lab). You can propose maps to improve as well.

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Gjermania.
Flag of Germany.svg
Ju jeni i/e lirë:
 • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
 • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
 • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
 • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme19 mars 2013 23:07Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 mars 2013 23:071.015 × 1.150 (2,41 MB)NordNordWest== {{int:filedesc}} == {{Information |Description= {{de|Positionskarte des Kosovo}} Quadratische Plattkarte, N-S-Streckung 140 %. Geographische Begrenzung der Karte: * N: 43.4° N * S: 41.7° N * W: 19.8° O * O: 21.9° O {{en|Location m...

Përdorimi global i skedës

Metadata