Skeda:LocationAmericas.png

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 2.759 × 1.404 px, madhësia skedës: 99 KB, lloji MIME: image/png))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Deutsch: Weltkarte mit Fokus auf Amerika
English: World map depicting America
Esperanto: Mondmapo bildiganta Amerikon
Español: Ubicación de América

map adapted from PDF world map at CIA World Fact Book

Licencimi:

Public domain
This image is in the public domain because it contains materials that originally came from the United States Central Intelligence Agency's World Factbook.

беларуская (тарашкевіца)‎ | বাংলা | čeština | Deutsch | Zazaki | English | Esperanto | español | eesti | suomi | français | hrvatski | italiano | 日本語 | ქართული | 한국어 | македонски | മലയാളം | Nederlands | norsk nynorsk | polski | português | русский | sicilianu | slovenščina | српски / srpski | தமிழ் | Türkçe | українська | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme19 janar 2008 13:31Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 janar 2008 13:312.759 × 1.404 (99 KB)F l a n k e rTransparency
12 tetor 2005 20:11Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 tetor 2005 20:112.759 × 1.404 (55 KB)E Pluribus Anthony~commonswikiWorld map: Americas (location)
29 prill 2005 16:06Thumbnail për versionin duke filluar nga 29 prill 2005 16:061.377 × 699 (16 KB)GhalasExtracted from CIA World Factbook PDF world map, then rasterized and colored. {{PD-USGov-CIA-WF}}

Përdorimi global i skedës