Skeda:Map of California highlighting Contra Costa County.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 1.022 × 1.171 pixel, madhësia e skedës: 494 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: This is a locator map showing Contra Costa County in California. For more information, see Commons:United States county locator maps.
Data
Burimi E bërë vet:
English: The maps use data from nationalatlas.gov, specifically countyp020.tar.gz on the Raw Data Download page. The maps also use state outline data from statesp020.tar.gz. The Florida maps use hydrogm020.tar.gz to display Lake Okeechobee.
Autori David Benbennick

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme26 nëntor 2016 17:15Thumbnail për versionin duke filluar nga 26 nëntor 2016 17:151.022 × 1.171 (494 KB)Spartan7WUpdate HQ map
12 shkurt 2006 11:25Thumbnail për versionin duke filluar nga 12 shkurt 2006 11:259.164 × 10.536 (229 KB)David Benbennick{{subst:User:Dbenbenn/clm|county=Contra Costa County|state=California}}

Asnjë faqe nuk lidhet tek kjo skedë.

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata