Skeda:NarmerPalette ROM-gamma.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 2.761 × 1.953 px, madhësia skedës: 1,61 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

Image:NarmerPalette ROM.jpg by Captmondo, gamma adjusted to bring out more detail at lower resolutions

Data  (according to Exif data)
Burimi No machine-readable source provided. Own work assumed (based on copyright claims).
Autori No machine-readable author provided. Csernica~commonswiki assumed (based on copyright claims).

Licencimi:

Public domain Unë,krijuesi i kësaj pune, e lëshoj këtë punë në public domain. Kjo aplikohet në të gjithë botën.
Në disa vende kjo mund të mos jetë e mundur ligjërisht; nëse është kështu:
Unë i garantoj çdokujt të drejtën për ta përdorur këtë punë për çdo qëllim, pa asnjë kusht, përveç rasteve kur këto kushte janë të kërkuara nga ligji.

derivative works

Derivative works of this file: Narmer Palette Bull.jpg

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme10 dhjetor 2007 05:48Thumbnail për versionin duke filluar nga 10 dhjetor 2007 05:482.761 × 1.953 (1,61 MB)Jeff Dahlfill in holder tabs with neutral grey
13 gusht 2006 08:00Thumbnail për versionin duke filluar nga 13 gusht 2006 08:002.761 × 1.953 (1,83 MB)Csernica~commonswikiImage:NarmerPalette ROM.jpg by Captmondo, gamma adjusted to bring out more detail at lower resolutions

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata