Skeda:Nuvola apps error.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 115 × 115 pixel, madhësia e skedës: 7 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

Icon from Nuvola icon theme for KDE 3.x / GNOME 2.

Data
Burimi http://ftp.gnome.org/pub/GNOME/sources/gnome-themes-extras/0.9/gnome-themes-extras-0.9.0.tar.gz
Autori David Vignoni / ICON KING
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

http://www.icon-king.com/projects/nuvola/

GNU head Kjo librair është një softuer i lirë; ju mund ta rishpërndani dhe/ose modifikoni sipas kushteve të GNU Lesser General Public License publikuar nga Free Software Foundation; ose versioni 2.1 i Licensës ose (sipas mendimit tuaj) çdo version i mëvonshëm. Kjo librari shpërndahet me shpresën se do të jetë e përdorshme, por pa asnjë garanci; madje pa as garancinë e shprehur të shitjes ose përshtatje për një qëllimtë caktuar. Shikoni versionin 2.1 dhe versionin 3 të GNU General Public License për më shumë detaje.
Versione tjera

Stock volume-mute.svg History clear.svg

SVG genesis
Sodipodi Logo-V.svg
This icon was created with Sodipodi.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme25 korrik 2011 14:58Thumbnail për versionin duke filluar nga 25 korrik 2011 14:58115 × 115 (7 KB)Natrminor cleanup
13 maj 2009 18:56Thumbnail për versionin duke filluar nga 13 maj 2009 18:56115 × 115 (7 KB)Artem Karimovcode cleanup
27 qershor 2008 12:26Thumbnail për versionin duke filluar nga 27 qershor 2008 12:26114 × 115 (6 KB)Gothika{{information |Description = Icon from Nuvola icon theme for KDE 3.x.<br />{{{Description|}}} |Source = http://www.icon-king.com |Date = |Author = by David Vignoni |Permission

Më shumë se 100 lidhje faqesh tek kjo skedë. Lista e mëposhtme tregon lidhjet e para 100 të faqeve vetëm tek kjo skedë. Një listë e plotë është e mundur.

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata