Skeda:Nympholept.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Nympholept.jpg((përmasa 800 × 594 px, madhësia skedës: 121 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Image from January 2006 showing the self-portrait of Archedemos the Nympholept and some of the steps carved out as an entrance to the cave.
Data (original upload date)
Burimi E bërë vet
Autori 5telios at anglisht Wikipedia

Licencimi:

5telios at anglisht Wikipedia, krijuesi i kësaj pune, e publikon këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 3.0 Unported.
Atributim: 5telios at anglisht Wikipedia
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.

Regjistri origjinal i ngarkimeve

Transferred from en.wikipedia to Commons by C messier using CommonsHelper.

The original description page was here. All following user names refer to en.wikipedia.
  • 2007-09-17 11:32 5telios 800×594× (123897 bytes) Image from January 2006 showing the self-portrait of Archedemos the Nympholept and some of the steps carved out as an entrance to the cave.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme8 shkurt 2014 18:47Thumbnail për versionin duke filluar nga 8 shkurt 2014 18:47800 × 594 (121 KB)File Upload Bot (Magnus Manske)Transfered from en.wikipedia by User:C messier using CommonsHelper

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata