Skeda:Oleguer.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 398 × 650 px, madhësia skedës: 116 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi

Camp Nou, F.C Barcelona vs Celta de Vigo. Final score: 2 - 0

Data
Burimi Oleguer
Autori Hector Garcia from Barcelona, Catalonia, Spain

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Checked copyright icon.svg This image, originally posted to Flickr, was reviewed on 20:31, 20 July 2007 (UTC) by the administrator or reviewer EPO, who confirmed that it was available on Flickr under the stated license on that date.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme19 korrik 2007 16:53Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 korrik 2007 16:53398 × 650 (116 KB)Jacoplane{{Information |Description= Camp Nou, F.C Barcelona vs Celta de Vigo. Final score: 2 - 0 |Source=[http://www.flickr.com/photos/61286533@N00/75719728/ Oleguer] |Date=December 20, 2005 at 22:51 |Author=[http://www.flickr.com/people/61286533@N00 Hector Garci

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata