Skeda:Oleguer Presas 5979.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 481 × 700 px, madhësia skedës: 133 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
Русский: Олегер Пресас Реном
English: Oleguer Presas
Data
Burimi Self-photographed
Autori Amarhgil
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Planes in Russian Parad 2010 p19.jpg This Photo was made by amarhgil

More free photos in my personal gallery

From Russia with love Face-smile.svg

Versione tjera

Licencimi:

Unë, krijuesi i kësaj pune, e publikoj këtu në bazë të licensës në vijim:
© Krijuesi i kësaj skede lejon këdo ta përdorë për çdo qëllim, me kusht që krijuesi është i atribuar si duhet. Rishpërndarja, puna derivative, përdorimi komercial, dhe të gjitha përdorimet janë të lejuara.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme19 mars 2011 11:51Thumbnail për versionin duke filluar nga 19 mars 2011 11:51481 × 700 (133 KB)Amarhgil{{Information |Description={{ru|Олегер Пресас Реном}}{{en|Oleguer Presas}} |Source=Собственное фото |Date=2011-3-17 |Author=Amarhgil |Permission={{User:Amarhgil/credit}} |other_versions= }} [[Category:Ol

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata