Skeda:Plectranthus scutellarioides NBG LR.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 6.000 × 3.742 px, madhësia skedës: 13,16 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Two types of Plectranthus scutellarioides (Coleus), the lighter one is cultivar "Gay's Delight", at the Butterfly Garden at Norfolk Botanical Garden, Norfolk, Virginia. There is debate about the taxonomy. English wiki uses Plectranthus and Wiki Commons uses Solenostemon.
Data
Burimi E bërë vet
Autori PumpkinSky
Camera location36° 54′ 26,03″ N, 76° 11′ 48,73″ W Kartographer map based on OpenStreetMap.View this and other nearby images on: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Assessment

Featured picture
Quality picture
Valued image seal

Wikimedia Commons

This is a featured picture on Wikimedia Commons (Fotografi të Shkëlqyeshme) and is considered one of the finest images.
This is a Quality image and is considered to meet the Quality image guidelines.
This image has been assessed under the valued image criteria and is considered the most valued image on Commons within the scope .

If you have an image of similar quality that can be published under a suitable copyright license, be sure to upload it, tag it, and nominate it.


العربية | অসমীয়া | Azərbaycanca | Беларуская (тарашкевіца)‎ | বাংলা | Català | Čeština | Cymraeg | Dansk | Deutsch | Zazaki | Ελληνικά | English | Esperanto | Español | Eesti | Euskara | فارسی | Тоҷикӣ | Suomi | Français | Galego | עברית | हिन्दी | Hrvatski | Magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | Italiano | 日本語 | ქართული | Қазақша | 한국어 | 조선말 | Lëtzebuergesch | Lietuvių | Македонски | മലയാളം | मराठी | Bahasa Melayu | Malti | Plattdüütsch | Nederlands | Norsk nynorsk | Norsk | Polski | Português | Português do Brasil | Română | Русский | Slovenščina | Српски / srpski | Svenska | தமிழ் | ไทย | Tagalog | Türkçe | Татарча/tatarça | Українська | Tiếng Việt | Yorùbá | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | 粵語 | +/−

Picture of the day This image was selected as picture of the day on Wikimedia Commons for . It was captioned as follows:

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International license.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Source RAW file of the image is available from the author.

Subject to approval.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme30 korrik 2017 11:31Thumbnail për versionin duke filluar nga 30 korrik 2017 11:316.000 × 3.742 (13,16 MB)PumpkinSkyslight crop and reduce blue temp
29 korrik 2017 22:12Thumbnail për versionin duke filluar nga 29 korrik 2017 22:126.000 × 4.000 (14 MB)PumpkinSkyLightroom work
29 korrik 2017 00:57Thumbnail për versionin duke filluar nga 29 korrik 2017 00:576.000 × 4.000 (13,43 MB)PumpkinSky{{Information |Description= {{en|1=Unknown plant in the Butterfly House at Norfolk Botanical Garden, Norfolk, Virginia.}} |Source= PumpkinSky |Date=2017-07-28 |Author=PumpkinSky |Permission= |other_versions= }} {{Loc...

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata