Skeda:RickyGervaisBAFTA07.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 885 × 1.000 px, madhësia skedës: 474 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

Ricky Gervais at the 2007 BAFTAs

Data Upload on March 20, 2007
Burimi https://www.flickr.com/photos/caroline_bonarde/428296559/in/set-72157594501080666/
Autori Caroline Bonarde Ucci at https://www.flickr.com/photos/caroline_bonarde/
Leja
(Ripërdor këtë skedë)

GNU Free Documentation License, see talk page for author's image permission

Licencimi:

Caroline Bonarde Ucci, krijuesi i kësaj pune, e publikon këtu në bazë të licensës në vijim:
GNU head Ju jepet leja për ta kopjuar, shpërndarë dhe/ose ndryshuar këtë dokument sipas kushteve të Licencës GNU për Dokumentim të Lirë, versioni 1.2 ose çdo version të mëpasshëm të publikuar nga Fondacioni Free Software; pa Seksione të Pandryshueshme, pa Tekste Kapakësh të Përparmë, dhe pa Tekste Kapakësh të Pasmë, të dhëna. Një kopje e kësaj license është përfshirë në seksionin e titulluar GNU Free Documentation License.
w:sq:Creative Commons
atributim
Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution 3.0 Unported.
Atributim: Caroline Bonarde Ucci
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)

Ju mund të zgjidhni licensën e zgjedhjes suaj.
OTRS Wikimedia

This work is free and may be used by anyone for any purpose. If you wish to use this content, you do not need to request permission as long as you follow any licensing requirements mentioned on this page.

Wikimedia has received an e-mail confirming that the copyright holder has approved publication under the terms mentioned on this page. This correspondence has been reviewed by an OTRS member and stored in our permission archive. The correspondence is available to trusted volunteers as ticket #2008010210000925.

If you have questions about the archived correspondence, please use the OTRS noticeboard.


Ticket link: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2008010210000925

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme4 janar 2008 09:08Thumbnail për versionin duke filluar nga 4 janar 2008 09:08885 × 1.000 (474 KB)Nehrams2020==Summary== {{Information |Description = Ricky Gervais at the 2007 BAFTAs |Source = http://flickr.com/photos/caroline_bonarde/428296559/in/set-72157594501080666/ |Date = Upload on March 20, 2007 |Author = Caroline Bonarde Ucci at http://flickr.com/photos/

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata