Skeda:St Michaels Church Hildesheim.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 3.274 × 1.911 px, madhësia skedës: 3,44 MB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
Deutsch: Ottonische Kirche St. Michael in Hildesheim – Weltkulturerbe UNESCO
Data
Burimi E bërë vet
Autori Heinz-Josef Lücking
Versione tjera

Hildesheim-St Michaels Church.outside.JPG Hildesheim-St.Michael-Sued.JPG Michaeliskirche, Hildesheim - geo.hlipp.de - 450.jpg

Licencimi:

Heinz-Josef Lücking, krijuesi i kësaj pune, e publikon këtu në bazë të licensës në vijim:
w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Gjermania.
Flag of Germany.svg
Atributim: Heinz-Josef Lücking
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme30 maj 2013 22:51Thumbnail për versionin duke filluar nga 30 maj 2013 22:513.274 × 1.911 (3,44 MB)Martin Kraftstraigthend, sligthly collorcorrected and sharpend
16 shtator 2012 15:48Thumbnail për versionin duke filluar nga 16 shtator 2012 15:483.436 × 2.060 (4,93 MB)Heinz-Josef LückingShiftN
2 janar 2010 19:59Thumbnail për versionin duke filluar nga 2 janar 2010 19:593.456 × 2.094 (4,61 MB)Arcy{{Information |Description={{en|1=St Michaels Church in Hildesheim, Germany}} {{de|1=Ottonische Kirche St. Michael in Hildesheim – Weltkulturerbe UNESCO}} |Source=own work / eigenes Bild |Author=Heinz-Josef Lücking |Date=2009-12-29 |Permission= |other_

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.