Dallime mes rishikimeve të "Pretoria"

Jump to navigation Jump to search
28 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (All info is kept in Wikidata, removed: {{Link FA|af}} using AWB (10903))
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
[[File:Pretoria CBD1.jpg]]
 
'''Pretoria''' është qytet dhe njëheit kryeqender administrative e [[Republika Jugafrikane|Republikës Afrika Jugore]]
 

Menyja e lëvizjeve