Dallime mes rishikimeve të "Gazi natyror"

Jump to navigation Jump to search
25 bytes added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Gazi ntyror është ai gaz i cil përdoret në jetën e përditshme si nafta, benzina dhe nënproduktet e tyre. Ai ka luajtur një rol të rendesishë sidomos pas vitit 2000 ku çmimi i k...)
 
 
Shqetësimi për sulme të mundshme terroriste do të jetë një ndër faktorët e përcaktimit të masave të sigurimit teknik për çdo objekt për depozitimin e karburantit, por përfaqësuesit e industrisë energjitike thonë se zyrtarët duhet të gjejnë një baraspeshë ndërmjet shqetësimeve për rrezikun e mundshëm dhe nevojave për të shtuar infrastrukturën për rritjen e furnizimit me gaz natyror.
Punuar nga:
Petraq KOSHO
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve