Dallime mes rishikimeve të "Konferenca e Jaltës"

Jump to navigation Jump to search
v
(Faqe e re: Konferenca e Jaltës ishte një takim diplomatik të krerëve aleate Franklin D. Roosevelt (Shtetet e Bashkuara të Amerikës), Winston Churchill (Mbretëria e Bashkuar) dhe Josif Stalin ...)
 
v (roboti shtoj: de:Konferenz von Jalta)
[[cs:Jaltská konference]]
[[da:Jaltakonferencen]]
[[de:Konferenz von Jalta]]
[[el:Διάσκεψη της Γιάλτας]]
[[en:Yalta Conference]]

Menyja e lëvizjeve