Dallime mes rishikimeve të "Mani i zi"

Jump to navigation Jump to search
449 bytes added ,  12 vjet më parë
(Faqe e re: ==Vetite kuruese== Mani i zi i njohur ndryshe edhe me emrin dudi ka gjetur në përdorim të gjerë në mjekësinë popullore dhe përdoret pr të kuruar disa sëmundje. Tek ne gjendet i ...)
 
 
[[Kategoria:fruta]]
 
[[ar:توت أسود]]
[[az:Qara tut]]
[[ca:Morera negra]]
[[da:Sort Morbær]]
[[de:Schwarze Maulbeere]]
[[en:Morus nigra]]
[[es:Morus nigra]]
[[fa:شاه‌توت]]
[[fr:Mûrier noir]]
[[hsb:Čorna marušnja]]
[[it:Morus nigra]]
[[nl:Zwarte moerbei]]
[[pl:Morwa czarna]]
[[pt:Morus nigra]]
[[ru:Шелковица чёрная]]
[[sc:Murichessa]]
[[sl:Črna murva]]
[[sv:Svart mullbär]]
[[tl:Itim na moras]]
[[tr:Kara dut]]
[[ur:شﮩ‌توت]]
571

edits

Menyja e lëvizjeve