Çiçeva e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Çiçeva e Epërme
Fshat
noform
Vendndodhja
Çiçeva e Epërme is located in Maqedonia e Veriut
Çiçeva e Epërme
Çiçeva e Epërme
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Grackë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 372 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1420
Prefiksi (+389) 034
Targa VE
Koordinatat 41° 33′ 12″ Veri

21° 51′ 42″ Lindje

Popullsia 22 banorë (2002)