Çiçeva e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Çiçeva e Poshtme
Fshat
noform
Vendndodhja
Çiçeva e Poshtme is located in Maqedonia e Veriut
Çiçeva e Poshtme
Çiçeva e Poshtme
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Grackë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 301 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1420
Prefiksi (+389) 034
Targa VE
Koordinatat 41° 32′ 56″ Veri

21° 52′ 34″ Lindje

Popullsia 72 banorë (2002)