Ëndra dhe dritë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ëndra dhe dritë tregime, me Autor Ali Abdihoxha. Shtëpia Botuese "Naim Frashëri" Tiranë, 1963. Faqet e librit 244.