1000 Lekë (1994)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë


1000 Lekë është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1994.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]