1000 Lekë (1995)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
1000 Lekë viti 1995.jpg
1000 Lekë viti 1995..jpg

1000 Lekë është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1995.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]