10 Lekë (1949)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
10 Lekë është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1949.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]