10 Lekë (1949)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga 10 Lekë viti 1949)
Jump to navigation Jump to search10 Lekë viti 1949.jpg
10 Lekë viti 1949..jpg

10 Lekë është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1949.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]