20 Franga (1945)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
20 Franga viti 1945.JPG

20 Franga Bankënotë e lëshuar në qarkullim nga Banka e Shqipërisë në vitin 1945.

Shiko dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]