25 Lekë (1976)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
25 Lekë viti 1976.jpg
25 Lekë viti 1976..jpg

25 Lekë është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1976.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]