3 (numër)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Tre (3) Numri që vjen menjëherë pas numrit dy dhe që shënon një sasi të barabartë me dy edhe një.

Burimi[redakto | redakto tekstin burimor]

  • Fjalor i gjuhës së sotme shqipe.