3 Lekë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
3 Lekë viti 1964.jpg
3 Lekë viti 1964..jpg

3 Lekë është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1964.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]