5000 vjet fortifikime në Shqipëri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
5000 vjet fortifikime në Shqipëri
Skeda:5000 vjet fortifikime në Shqipëri.jpg
Kopertina e librit
AutoriGjerak Karaiskaj
Titulli origjinal5000 vjet fortifikime në Shqipëri
ShtetiShqipëri
Gjuhashqip
BotuesiShtëpia Botuese "8 Nëntori"
Botimi1981

5000 (Pesë mijë) vjet fortifikime në Shqipëri libër nga Gjerak Karaiskaj dhe Jani Toçka (red.), botuar në Tiranë nga "8 Nëntori" në vitin 1981. Faqe 311. [1].

Burimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]