500 Franga (1945)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

500 Franga Bankënotë e lëshuar në qarkullim nga Banka e Shqipërisë në vitin 1945.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]