50 Lekë valuta (1992)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
50 Lekë valuta viti 1992.jpg
50 Lekë valuta viti 1992..jpg

50 Lek valutë është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1992.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]