50 Lekë (1947)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga 50 Lekë viti 1947)
Jump to navigation Jump to search
50 Lekë viti 1947.jpg
50 Lekë viti 1947..jpg

50 Lekë është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1947.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]