5 Franga Ari (1926)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
5 Franka Ari viti 1926, pjesa e përparme.jpg
5 Franka Ari viti 1926, pjesa e mbrapme.jpg

5 Franka Ari është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1926.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]