5 Franga Ari (1939)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
5 Franga Ari viti 1939.jpg
5 Franga Ari viti 1939..jpg

5 Franga Ari është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1939.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]