5 Franga Ari (1926)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga 5 Franga Ari viti 1926)
Jump to navigation Jump to search

5 Franka Ari është kartëmonedhë e emetuar nga Banka e Shqipërisë në vitin 1926.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]