5 Lek / 1 Frank AR (1925)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
5 Lek viti 1925. Ana e mbrapme..jpg

5 Lek / 1 Frank AR Bankënotë e lëshuar në qarkullim nga Banka e Shqipërisë në vitin 1925.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]